One Reply to “Informare privind gradul de vaccinare in randul personalului angajat”

 1. Bună,

  Am văzut că ai un profil pe harta de căutări și voiam să te întreb dacă primești noi clienți prin acel canal.

  Noi am crescut vânzările clienților din sectorul dumneavoastră cu peste 80%, imbunătățindu-le poziția pe aceste hărți. Prin acest profil de afaceri profesional al hărților de la căutări, vă putem ajuta să intrați în legătură cu clienții dvs. și să ajungeți la alții noi.

  Lucrăm fără abonament, ceea ce înseamnă că orice îmbunătățire pe care le aducem contului tău vă fi permanentă și a ta pentru totdeauna.

  În prezent, avem o limitare de 10-15 conturi noi pe care le putem accepta pe lună din cauza cererii mari pentru strategia noastră, așa că mă întreb dacă ai dori să vorbim despre asta deoarece am văzut că profilul tău are potențial pentru al îmbunătății.

  O zi bună!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *